1– پرداخت از طريق درگاه اينترنتي

همگي کاربران فروشگاه کافه ساپورت مي‌توانند در هنگام ثبت سفارش، ازطريق درگاه اينترنتي زرین پال در سايت اقدام به پرداخت هزینه فاکتور نمایند.

لازم به ذکر است که پرداخت اينترنتي باعث ايجاد الويت و تسريع در پردازش سفارش کاربران مي‌شود.

– چگونگي پرداخت اينترنتي
کاربران محترم فروشگاه کافه ساپورت مي‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌هاي ملي، صادرات، پارسيان، سامان، اقتصاد نوين، پاسارگاد، ملت، کشاورزي، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سينا و کارآفرين امکان خريد اينترنتي وجود دارد. هنگام پرداخت اينترنتي اطلاعات زير از شما پرسيده مي‌شود که پس از وارد کردن آنها و تاييد پرداخت، از موفقيت عمليات پرداخت خود مطلع مي‌شويد.

1- شماره 16 رقمي کارت

اين شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روي کارت درج شده است.

2- رمز خريد اينترنتي يا رمز دوم

براي پرداخت اينترنتي لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خريد اينترنتي) کارت بانکي خود را فعال کرده باشيد.

رمز دوم (رمز خريد اينترنتي)، با رمزي که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏هاي خود پرداز وارد مي‌کنيد، تفاوت دارد. برخي از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اينترنتي را هنگام صدور کارت تحويل مي‌دهند، اما کارت بيشتر بانک‏‌ها در زمان تحويل، رمز خريد اينترنتي ندارند، براي فعال کردن رمز خريد اينترنتي، مي‏‌توانيد به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنيد و بخش عمليات رمز را انتخاب کنيد. سپس، در بخش رمز دوم يا رمز اينترنتي، رمز خود را انتخاب کنيد.

3- کدCVV2

اين کد يک عدد ?يا ?رقمي است که پشت يا روي کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي بانکي درج مي‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان يک کد امنيتي در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي اينترنتي کاربرد دارد. اين کد روي کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌هاي ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسيان و… به صورت يک عدد 3 رقمي حک شده است يا در برخي کارت ها مانند بانک ملي 4 رقمي است.

4- تاريخ انقضا

تاريخ انقضا هم روي بيشتر کارت‌هاي بانکي حک شده است. اگر روي کارت شما تاريخ انقضاء وجود ندارد، مي‏‌توانيد از عدد 12 به جاي ماه و از 99 به جاي سال انقضاي کارت استفاده کنيد.

2– پرداخت در محل تحويل

به کاربران محترم توصيه مي‌شود جهت تسريع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اينترنتي انجام دهند. با وجود اين، براي آسودگي بيشتر آن دسته از مشترياني که تمايل دارند هزينه سفارش خود را هنگام دريافت آن پرداخت کنند، کافه ساپورت اين امکان را نيز فراهم آورده است که در صورتي که آدرس تحويل سفارش آنها، تهران باشد، هزينه را هنگام تحويل گرفتن سفارش، به يکي از روش‌هاي زير پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌هايي که از طريق باربري ارسال مي‌شوند يا مبلغ آنها بيشتر از سي ميليون ريال است، لازم است پيش از ارسال، از طريق پرداخت اينترنتي تسويه شوند.

– پرداخت با کارت بانکي در محل تحويل
از آنجا که همگي ماموران تحويل سفارش کافه ساپورت دستگاه‏‏‌هاي کارت خوان سيار (POS) همراه دارند، مي‌توان هنگام تحويل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌هاي عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

– پرداخت نقدي در محل تحويل

براي آسودگي بيشتر آن دسته از مشترياني که تمايل به پرداخت نقدي هزينه سفارش خود دارند، کافه ساپورت امکان پرداخت نقدي در محل را نيز فراهم آورده است.

3– پرداخت کارت به کارت
کاربراني که امکان پرداخت اينترنتي از طريق Gateway کافه ساپورت و ياپرداخت در محل را ندارند مي‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌هاي قيد شده در اين قسمت کارت به کارت نمايند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت مي‌توان از دستگاه هاي ATM (عابر بانک) و يا کارت به کارت اينترنتي استفاده کرد. با اين حال پرداخت از طريق درگاه پرداخت اينترنتي سايت کافه ساپورت به علت ميزان اتوماسيون بالاي آن آسان‌تر و سريع‌تر است و کافه ساپورت پيشنهاد مي‌کند که از اين روش جهت پرداخت استفاده کنيد.

نکات:
– در صورتي که پرداخت سفارش از طريق اينترنتي پرداخت شده باشد، تحويل گيرنده سفارش هنگام دريافت کالا، بايد کارت شناسايي معتبر مانند کارت ملي همراه داشته باشد.

– به مشتريان محترم توصيه مي‌شود جهت تسريع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اينترنتي انجام دهند.

– سفارش‌هايي که از طريق باربري ارسال مي‌شوند يا مبلغ آنها بيشتر از سي ميليون ريال است، لازم است پيش از ارسال، از طريق پرداخت کارت به کارت يا پرداخت اينترنتي تسويه شوند

علاقه مندی 0
مقایسه