راهنمای خرید از کافه ساپورت

1- جستجو و انتخاب کالا

براي جستجوي کالاي مورد نظر خود در سايت کافه ساپورت، از سه روش مي‏‌توانيد استفاده کنيد:

– استفاده از ابزار نوار جستجو (در صورتي که مدل يا برند مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده باشيد)

در قسمت بالاي صفحه‌هاي سايت يک ابزار جستجو وجود دارد و شما مي‌‏توانيد با تايپ نام يا بخشي از نام آن کالا در نوار جستجو ، به صورت مستقيم به سراغ محصول مورد نظر خود برويد.

– استفاده از بخش بندي گروه‌هاي کالا

کنار ابزار نوار جستجو ، گروه بندي کالا قرار دارد که با قرار دادن نشان‏گر موس بر روي هر يک از آنها ، دسته بندي محصولات مرتبط آن گروه کالا نمايش داده مي‌‏‏شود.

سپس با کليک کردن بر روي دسته بندي‏‏‌هاي کالا ، شما به صفحه‌ي جستجوي پيشرفته منتقل
مي‌شويد که مي‌‏‏توانيد بر اساس سازنده، نوع يا رنگ جستجوي خود را محدودکنيد.

درمراحل بعدي، مي‌‏‏توانيد از ابزار جستجوي پيشرفته سايت استفاده کنيد و باانتخاب ويژگي‌‏‏هايي که براي شما اهميت بيشتري دارند در کنار محدود کردن دامنه قيمت کالا، کالاي مطلوب خود را راحت‏‏‌تر انتخاب کنيد.

– استفاده از ابزار دسترسي سريع

در نوار دسترسي سريع در صفحه اصلي سايت نيز مي‌توانيد روي گروه کالاي موردنظر کليک کنيد تا به صفحه‌ي جستجوي پيشرفته منتقل شويد.

2- اضافه کردن کالا به سبد خريد

پس از انتخاب کالايي که تصميم نهايي براي خريد آن داريد، با کليک کردن بر روي گزينه اضافه به سبد خريد، وارد صفحه سبد خريد مي‌‏شويد. اگر قصد خريد کالاهاي بيشتري را داريد، آنها را نيز به سبد خريد خود اضافه کنيد تا به صورت يک سفارش براي شما پردازش و ارسال شوند. لازم به ذکر است که اگر مبلغ مجموع کالاهاي سفارش‌ شما بيشتر از دویست هزار تومان شود، در تهران مشمول تحويل اکسپرس رايگان کافه ساپورت خواهد شد.

3- نهايي کردن خريد

پس از انتخاب کالاهاي موردنظر و اضافه کردن آنها به سبد خريد، بايد سفارش خود را طي 4 مرحله زير تکميل و نهايي کنيد:

1) ورود به کافه ساپورت، 2) اطلاعات ارسال سفارش، 3) بازبيني سفارش و 4) اطلاعات پرداخت.

اگر بدون وارد شدن در سايت کالاهاي موردنظرتان را به سبد خريد اضافه کرده باشيد، بايد در مرحله “ورود به کافه ساپورت” با وارد کردن نام کاربري و رمز عبور خود، وارد سايت ‏‌شويد. اگر قبلاً حساب کاربري در کافه ساپورت نداشته‌ايد مي‌‏‏توانيد به راحتي در چند ثانيه و با وارد کردن ايميل و مشخصات خود، ابتدا عضو سايت شده و سپس سبد خريد خود را ثبت کنيد. سپس با طي مراحل بعدي، سفارش شما ثبت و آماده پردازش خواهد شد.

در صورت وجود هرگونه سوال يا ابهامي مي‌توانيد به بخش تماس با ما مراجعه نماييد.